Naši klienti :

*********
*********
*********
*********
*********
*********
*********
*********
*********
*********
*********
*********
*********
*********
*********
*********
*****

Dovoľte nám predstaviť niekoľko z našich referencií, ktoré sú zatriedené v jednotlivých sekciách v menu napravo.

Niektoré z referencií sprevádzajú jednotlivé emotikony, ktorých vysvetlenie nájdete po kliknutí na daný emotikon. Dozviete sa tak zároveň niečo bližšie o použitých technológiách, alebo iné pomocné informácie.

WEB
*V sekcii WEB si môžete pozrieť niektoré z našich referencií v oblasti webdevelopingu, t.j. tvorba web stránok, web aplikácií, web prezentácií, redakčných systémov, internetových obchodov atď. Spolupracovali sme zároveň na veľa menších projektoch, ktoré v zozname neuvádzame.


FOTOGRAFIA
*V oblasti fotografie mám dlhoročné skúsenosti. Vieme Vám poskytnúť služby v oblastiach - fotografia produktov, interiérov, panorám, firemných priestorov, Vašich zamestnancov, virtuálnych 3D prehliadok a iné. Používame kvalitnú techniku značky CANON s profesionálnou radou objektívov L - Lux.


DTP
*Ďalšou činnosťou v ktorej sa na nás môžete obrátiť je tvorba grafiky, DTP. Spadá do nej kreatívna tvorba letákov, brožúr, kalendárov, katalógov, vizitiek, loga, billboardov, informačných tabúl, mailingov alebo akejkoľvek inej grafiky potrebnej pre Vašu prezentáciu a reklamu.


MULTIMEDIA
*Bohaté skúsenosti v oblasti djingu, spracovania zvuku a obrazu stavajú našu tvorbu a kreativitu na profesionálnu úroveň. Máme skúsenosti v tvorbe rôznych hudobných žánrov, taktiež však v oblasti spracovania videa. V spolupráci s grafickými a video softwarmi a programom FLASH dokážeme zrealizovať kvalitné kreatívne videoprezentácie.


*

Web (144 prác)
Web stránky, aplikácie, i...

*

DTP (32 prác)
Grafika, dtp (brožúry, le...

*

Multimédiá (9 prác)
Tvorba hudby, flash preze...

*

Fotografia (50 prác)
Fotenie, retuš, fotomontá...

Tvorba webstránok jednoducho a rýchlo

Seo optimalizácia webstránky

Tvorba webstránok jednoducho a rýchlo

Webdizajn

Webdesign

Tvorba eshopov a portálov